HLK-10D4805 DC/DC Power Module 18-75Vdc to 5Vdc, 2A, 10W | HI-LINK
Specifications:
Package Contents:
  • 1x of HLK-10D4805 DC/DC Power Module 18-75Vdc to 5Vdc, 2A, 10W | HI-LINK